Haberler

28 Nisan 2010

Logomuz miğferde!

Clipboard22

Celebration 4’ün özel atraksiyonlarından biri olan “Vader Miğferi Projesi” ni hatırlayanlarınız vardır. Star Wars camiasında tanınmış sanatçıların kendilerine özgü miğfer tasarımları, etkinliğin en ilgi çeken atraksiyonlarından biri olmuştu. Şimdi, bu etkinliğin bir benzeri olan “Stormtrooper Miğferi Projesi”, Celebration 5 için hazırlanıyor ve bu miğferlerden bir tanesi çok özel, çünkü 501. Lejyon üyelerinden biri tarafından, Lejyon’u ifade edecek biçimde tasarlandı. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Stormtrooper Miğferi Projesi, diğer adı ile TK Project, Bir Dilek Tut vakfı adına düzenlenen bir etkinlik projesi. 501. Lejyon önderliğinde başlatılan projede, lejyonun onursal üyeleri, dostları ve bazı üyeler tarafından tamamen özgün biçimde tasarlanmış miğferler yer alıyor.

501. Lejyon üyelerinden Kathy van Beuningen’ın tasarladığı miğferin neredeyse tamamı, sayısı yaklaşık 1000’e ulaşan 501. Lejyon logolarından oluşuyor ve Türkiye Outpost’unun logosu da miğferin üzerinde yer alıyor. Miğfere ait fotoları aşağıda bulabilirsiniz, projenin web sitesine gitmek ve tasarlanan diğer miğferleri görmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Genel