Haberler

27 Ocak 2012

İstanbul Modern’deyiz!

Clipboard13

Bölüm I:3D’ye günler kala ülkemizde Star Wars’a yönelik etkinlikler de yavaş yavaş düzenlenmeye başladı, ve bu yılın ilk etkinliği de İstanbul Modern’den geldi. “Halk, George Lucas’a Karşı” filminin ve dünyadan çeşitli fan filmlerin gösterileceği etkinliğin ana odağı Star Wars hayranları olacak. 2 ve 5 Şubat’ta gerçekleştirilecek gösterimlerden 5 Şubat Pazar günü için organizasyona 501. Lejyon ve Asi Lejyonu da kostümleriyle katılıyor, ve biz de sizi bu etkinliğe davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Etkinlikle ilgili bazı önemli noktaları belirtmek gerekirse:

* 501. Lejyon ve Asi Lejyonu, sadece 5 Şubat Pazar günü yapılacak etkinlikte bulunacak.

* Filmin başlangıç saati 14:00.

* Film gösterimleri her ne kadar ücretsiz olsa da, müzeye giriş ücretli. Yetişkinler için 14TL, öğrenciler için 7TL olan giriş ücreti, girişte YS.COM üyelik kartınızı gösterdiğiniz takdirde sizden istenmeyecek.

* İstanbul Modern, Nusretiye Camii’nin arkasındaki rıhtımda yer almaktadır. Belediye otobüsleri ve tramvayı kullananlar, Tophane durağında inerek müzeye ulaşabilirler. Müze girişindeki ücretli otopark, arabalarıyla gelen müze ziyaretçilerinin hizmetine sunulmuştur.

* Müze adresi: Meclis-i Mebusan Cad. Liman İşletmeleri Sahası Antrepo No: 4, 34433 Karaköy – İSTANBUL. Kroki için tıklayın.

* Facebook etkinlik sayfası ise burada.

Genel