Haberler

9 Şubat 2012

The Old Republic lansmanındayız!

Clipboard11

Dünyada yüzbinlerce fanı olan, en çok tercih edilen oyunların başında gösterilen Star Wars, Türk hayranları için daha önce benzerine rastlanmamış bir etkinlik ile geliyor. Aral, D&R ve 501. Lejyon ile Asi Lejyonu işbirliği ile düzenlenecek Star Wars The Old Republic Türkiye Lansmanında sevdiğiniz karakterlerle bir araya gelecek ve hatta onlara dokunabileceksiniz. 12 Şubat Pazar günü D&R İstinye Park’ta 14.00-18.00 saatleri arasındayapılacak olan Lansman, Lucasfilm resmi fan topluluğu Lejyon 501 ve Asi Lejyonu üyelerinin Star Wars hayranları için hazırladığı çok özel gösteriye sahne olacak.

Tüm dünyada benzeri etkinliklerle adını duyuran 501. Lejyon ve Asi Lejyonu üyelerinin hazırladığı ve etkileyici sahnelerin canlandırıldığı bu etkinlik, tüm Star Wars fanlarına açık olacak. Benzersiz etkinlikte, Darth Vader ile fotoğraf çekilebilir, Obi-Wan Kenobi’ye Star Wars The Old Republic posteri ya da oyunu imzalatabilirsiniz.

Türkiye Lansmanı için D&R’ın kapısını çalacak olan Darth Vader, Obi Wan Kenobi ve Boba Fett size unutulmaz bir Star Wars deneyimi yaşatacak. Ayrıca etkinlikte Lucas Arts ve Bioware imzalı Star Wars The Old Republic oyununu satın alarak muhteşem Star Wars posterine sahip olabilir, istediğiniz Star Wars karakterine imzalatma şansını yakalayabilirsiniz.

Genel